اقتصاد و فناوری

بازدید هیئت رئیسه اتاق اصناف مرکز استان قم از مجتمع بازار سلام

هیئت رئیسه اتاق اصناف  مرکز استان قم از مجتمع بازار سلام بازدید کردند و در جریان اقدامات انجام شده و ابعاد این پروژه قرار گرفتند .

به گزارش پایگاه خبری سلام بازار،حسن احمدلو رئیس اتاق اصناف مرکز استان قم در حاشیه این بازدید، امکانات، برنامه ریزى ها، فضاى مناسب،  و مشاعات این مجموعه  تخصصی را قابل قدردانى دانست و از مدیران و سازندگان بازار سلام تقدیر کرد.

 وى تاکید کرد  از سازنده این مجتمع ، جناب حاج سید ماشاءاله ساداتی با عنایت به سابقه و تجربه خوب در ۴٠ سال گذشته، انتظار و توقع نیز همین شیوه ساخت و ساز و با برنامه مى رفت  و خوشبختانه برنامه ریزی ها و فعالیت های صورت گرفته در این مجتمع همه در مسیر موفقیت می باشد و آینده خوبی نیز برای بازار سلام پیش بینی می شود .

رئیس اتاق اصناف استان مرکز استان قم افزود:امیدواریم ، خیابان ۲۶ متری استاد فقیهی در کنار پروژه بازار سلام نیز در اسرع وقت بازگشایی شود تا زمینه رفت و آمد مناسب و استاندارد و پارکینگ این منطقه نیز مهیا شود.

در ادامه مسئولین پروژه بازار سلام نیز ضمن تقدیر و تشکر از حضور هیات رییسه اتاق اصناف قم، توضیحاتی از روند اجرای طرح ارایه نمودند.

خاطر نشان مى سازد مجتمع بازار سلام ، واقع در بزرگراه عماریاسر در ۱۳ طبقه در حال راه اندازی می باشد که شامل ۴ طبقه واحد های تجاری تخصصی موبایل و کالاى دیجیتال ، یک طبقه رستوران و فود کورت ، یک طبقه شهربازی دیجیتال ، یک طبقه هایپر مارکت دیجیتال و یک طبقه تالار فرهنگی و نمایش می باشد . همچنین با توجه به حضور این پروژه در بافت مرکزی قم ، ۵ طبقه پارکینگ هم در این مجموعه در نظر گرفته شده است .

 در ادامه مسئولین پروژه بازار سلام نیز ضمن تقدیر و تشکر از حضور هیات رییسه اتاق اصناف قم، توضیحاتی از روند اجرای طرح ارایه نمودند.

 گفتنی است، مجتمع بازار سلام ، واقع در بزرگراه عماریاسر در ۱۳ طبقه در حال راه اندازی می باشد که شامل ۴ طبقه واحد های تجاری تخصصی موبایل و کالا دیجیتال ، یک طبقه رستوران و فود کورت ، یک طبقه شهربازی دیجیتال ، یک طبقه هایپر مارکت دیجیتال و یک طبقه تالار فرهنگی و نمایش می باشد .

 همچنین با توجه به حضور این پروژه در بافت مرکزی قم ، ۵ طبقه پارکینگ هم در این مجموعه در نظر گرفته شده است .

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا