اقتصاد و فناوری

در جمع خبرنگاران عنوان شدY اشتغال مستقیم بیش از ۱۰۰ نفره در مجموعه احمد خانی

مدیرعامل شرکت فنی مهندسی احمد خانی از اشتغال مستقیم بیش از 100 نفر در این مجموعه خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری سلام بازار ، اسماعیل احمد خانی مدیر مجموعه فنی مهندسی احمد خانی در نشست خبری که در حاشیه همایش تخصصی تأسیسات که در سالن نمایش سینما وتوس قم برگزار شد با اشاره به اینکه این مجموعه با دارا بودن بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه تولید و سبد کالایی متنوع اظهار کرد: ورود در عرصه تهویه مطبوع از اولویت‌های جدی این مجموعه در یکسال اخیر بوده است.

وی با اشاره به اینکه این مجموعه طی پانزده سال گذشته تجهیزات صاحب نام و با کیفیتی در خصوص تجهیزات آشپزخانه تولید کرده است خاطر نشان کرد: محصولات آینده این شرکت در خصوص تهویه خواهد بود.

مدیر این مجموعه موفق قمی افزود: اشتغال زایی در شرکت آدلان ۱۰۰ شامل نیرو است که به صورت مستقیم در آن مشغول به کار هستند و بیش از ۶۰ نفر نیرو نیز در فروشگاه‌های زیر مجموعه احمد خانی به کار اشتغال دارند.

احمد خانی با بیان اینکه برای ارائه خدمات به مشتریان یک شرکت خدماتی کاملاً مستقل راه اندازی کردیم افزود: با ارتباط مستقیم با مشتریان و  CRM بسیار قوی که به وجود آمده خدمات متناسب و مستقیم به آنان ارائه می‌دهیم.

احمد زارع مدیر فروش شرکت کلار کیا نیز در این نشست با اشاره به اینکه این مجموعه در سال ۱۳۸۰ وارد عرصه تولید شده تصریح کرد: اولین شرکت در زمینه تولید شیرآلات اهرمی است و تنها شرکت ایرانی است که استاندارد صادرات به اروپا را داراست و هم اینک محصولات خود را به کشورهایی از جمله، ترکیه، روسیه، آلمان انجام می‌دهد.

وی با بیان اینکه این مجموعه با استفاده از دستگاه‌ها و تکنولوژی روز شیرآلات خود را تولید و عرضه می‌کند بیان کرد: خدمات اروپایی که در این شرکت ارائه می‌دهد به شکل تعویض شیرآلات خراب مشتریان با نو بدون دریافت هزینه می‌باشد.

مدیر فروش شرکت کلار کیا در خصوص حمایت از حقوق مصرف کننده‌ها نیز یادآور شد: تولیدات بسیار با کیفیتی داریم، و با روند رو به رشدی که این شرکت دارد تا چند سال آینده بزرگترین تولید کننده شیر آلات در خاور میانه خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا