اجتماعی و حوادث

پیام رییس اتاق اصناف مرکز استان قم به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج

حمید خرمی رییس اتاق اصناف مرکز استان قم در پیامی هفته بسیج را به ملت شریف ایران، به ویژه جامعه بزرگ، ولایتمدار و همیشه در صحنه  اصناف که همواره در روزهای سخت فداکارانه در خدمت کشور و نظام اسلامی بوده اند تبریک و تهنیت گفت

.به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان قم متن پیام بدین شرح است:

بسیج تندیس پایداری و رمز جاوید مبارزه ومخاصمه با بیدادگران است و بسیجیان بلند همتانی هستند که به دور از وسوسه های دنیا و بی رغبت به جاذبه های زندگی، در سایه ایمان خالص و عمل صالح، جامه جهاد بر تن کردند و در صف مجاهدان فی سبیل الله قرار گرفتند و بدین سان به حیاتی طیبه دست یافتند.

بسیج بازوی توانمند جمهوری اسلامی در پیشرفت و اقتدار کشور است. بسیج در اذهان جامعه، الگوی اخلاص، پاکی و فداکاری است و باید حافظ دستاورد‌های اخلاقی انقلاب باشد.

امام خمینی (ره)، معمار بزرگ انقلاب بسیج را بنیان نهاد تا در دفاع مقدس مقابل دشمن، پیروزی را به ارمغان آورد و این همه مرهون نیروی اخلاص و ایمان بسیجیان بود.

حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های این مجموعه انقلابی، تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبود بلکه در تمام دوران حیات پر برکت انقلاب اسلامی حضور این نهاد ارزشمند مردمی مشهود است و بسیج در تمامی افتخارات نظام جمهوری اسلامی و عرصه‌های علمی و فکری سهیم بوده است.

حضور بی دریغ، بی توقع و خالصانه بسیج در آوردگاه های بزرگی نظیر دفاع مقدس،مسائل اقتصادی و معیشتی و یا در حوادث و بلایای چون مقابله با خسارات سهمگین سیل و زلزله، امدادهای بهداشتی و پزشکی و ایستادگی در مقابل افزایش تلفات ویروس منحوس کرونا، نماد بارز سازمانی است که مسئولیت های اجتماعی را با جان و دل پذیرا شده است.

 اینجانب ضمن گرامیداشت یاد شهدا و جانبازان بسیجی، این پیشقراولان ایثار و آزادگی و در راس آنها امام راحل(ره)، این مناسبت خجسته را به کلّیه بسیجیان بویژه  اصناف  که در عرصه های مختلف فعالیت که خود بهترین نماد منش بسیجی در حوزه های مولّد اقتصادی و خدماتی هستند تبریک عرض مینمایم.

حمید خرمی رییس اتاق اصناف مرکز استان قم

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا