صفحه اصلی

سال گذشته بخش کشاورزی بیش از ۶میلیارد دلار درآمد ارزی برای کشور داشت

همدان- معاون باغبانی ورزات جهاد کشاورزی گفت: سال گذشته بخش کشاورزی بیش از ۶میلیارد دلار درآمد ارزی برای کشور داشت در حالی که جنگ اقتصادی از سوی دشمنان به ما تحمیل شده است.

به گزارش  پایگاه خبری سلام بازار و به نقل از روابط عمومی جهادکشاوری همدان، محمد مهدی برومندی در آیین معارفه رئیس سازمان جهاد کشاورزی همدان افزود: دشمنان اقتصاد و معیشت مردم را هدف قرار داده اند اما بخش کشاورزی برای افزایش تولید در کشور برنامه های مدون و خوبی طراحی کرده که مهمترین آنها کشاورزی قراردادی است.

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: مردمی سازی یارانه ها یکی از مهترین کارهایی است که در دولت سیزدهم اجرا شد و در این طرح جراحی اقتصادی صورت خواهد گرفت اما برای اجرایی شدن کامل این طرح مردم باید دولت را همراهی کنند.

برومندی بابیان اینکه جنگ بین روسیه و اکراین باعث شد جهان با مشکلات زیادی از نظر تامین مواد غذایی روبرو شود، اظهار کرد: توسعه و تولید پایدار در بخش کشاورزی محور مهم وزارت جهاد کشاورزی خواهد بود.

معاون وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: برای اولین بار در کشور برای تمامی باغات شناسنامه صادر شده و اراضی کشاورزی سند دار شده اند.

تایتل نوشته جدید

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا