گردشگری

تاسیسات گردشگری در مسیر و بستر رودخانه در کهگیلویه و بویراحمد تعطیل شد

مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد از تعطیلی تمام تاسیسات گردشگری در مسیر و بستر رودخانه ها تا اطلاع ثانوی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سلام بازار، سعید طالبی پور با اشاره به هشدار هواشناسی استان در خصوص ورود سامانه رگباری در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری، اظهار کرد: به منظور حفظ سلامت شهروندان و گردشگران و جلوگیری از حوادث تا اطلاع ثانوی تمام تاسیسات گردشگری که در مسیر رودخانه‌ها است، تعطیل است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: گشت نظارتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان در آخر هفته بصورت گشت های مشترک از این اردوگاه‌ها بازدید می‌کند و اجازه پذیرش مسافر و گردشگر در این مکان داده نخواهد شد.

وی با بیان اینکه بیشتر اردوگاه‌های گردشگری در مسیر رودخانه‌ در  شهرستان های بویراحمد و دنا است، تصریح کرد: این اردوگاه شامل تنگ گنجه ای، تنگ مهریان، چشمه میشی،کوه گل، شراب گروه چرام و ….. است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: همچنین تاسیسات گردشگری در مرکز استان نیز توسط عوامل شهرداری یاسوج تعط

ل شده است.

تایتل نوشته جدید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا