ورزشی

فدراسیون ورزش‌های همگانی به دنبال ایجاد تحرک و شور و نشاط در جامعه

سرپرست فدراسیون ورزش‌های همگانی از برنامه‌ریزی طرح‌های مختلفی برای ایجاد شور و نشاط و تحرک در جامعه خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری سلام بازار، ، علی خلیلی در حاشیه سفرش به ارومیه گفت: برای توسعه ورزش همگانی و حضور مردم در فعالیت‌های ورزشی، باید ورزش رایگان بیش از پیش گسترش یابد و در این خصوص برنامه‌ها و طرح‌های مختلفی در فدراسیون پیش‌بینی شده است.

وی تاکید بر ورزش همگانی (رایگان، ارزان و سهل الوصول) را برنامه دولت عنوان کرد و گفت: ورزش رایگان و ارزان وظیفه ذاتی ماست ضمن اینکه توسعه و تعمیم ورزش همگانی نیز هدف وزارتی و توسعه وررش‌های تربیتی جزو یکی از برنامه‌های مهم ما به شمار می‌رود.

سرپرست فدراسیون ورزش‌های همگانی گفت: با توجه به زندگی سکون تر و کم تحرک نیاز داریم فعالیت های ورزشی در جامعه گسترش یاید که در این خصوص طرح‌های ورزشی جدید چون مسابقات مینی فوتبال محلات برای توسعه ورزش محلات برگزار خواهدشد.

وی ادامه داد: مسابقات مینی فوتبال محلات ایران یکی از مهم‌ترین طرح‌های پیش‌بینی شده است که محلات مختلف بصورت رایگان در یک فعالیت ورزشی که برگزاری آن ۷ ماه به طول خواهدانجامید حضور خواهندیافت ضمن اینکه در حوزه کارکنان نیز مسابقات ورزشی کارکنان دولت در سطح کشور در حال برگزاریست که تا به امروز بیش از ۳هزار تیم ثبت‌نام کرده‌اند هرچند نام‌نویسی تیم‌ها در برخی استان‌ها همچنان ادامه دارد.

خلیلی گفت: برگزاری رقابت‌های مینی فوتبال زیر ۱۵ سال، طرح ورزش‌های صبحگاهی و المپیاد ورزش‌های همگانی از دیگر طرح‌های فدراسیون برای بالا بردن فعالیت و تحرک و افزایش شور و نشاط خواهدبود.

تایتل نوشته جدید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا