فرهنگ و هنر

مسابقه کتابخوانی از کتاب «سرگذشت کارتونی محیط زیست» ویژه کودکان و نوجوانان برگزار می شود

مسابقه کتابخوانی از کتاب «سرگذشت کارتونی محیط زیست» ویژه کودکان و نوجوانان با مشارکت اداره کل حفاظت محیط زیست و اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم به مناسبت روز ملی هوای پاک برگزار می شود.

به گزارش  پایگاه خبری سلام بازار به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، مسابقه کتابخوانی از کتاب «سرگذشت کارتونی محیط زیست  در دو رده سنی کودک و نوجوان با مشارکت اداره کل حفاظت محیط زیست و اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم به مناسبت ۲۹ دی ماه روز ملی هوای پاک برگزار می شود.

این مسابقه در رده سنی کودک (۷ تا ۱۲ سال) در دو محور ساخت کاردستی با مواد دورریختنی و نقاشی با موضوع این کتاب و نیز در رده سنی نوجوان ( ۱۳ تا ۱۷ سال) در محور های انشاءنویسی در رابطه با نقش منفی انسان در تخریب محیط زیست و یا پاسخگویی به پرسش های چهارگزینه ای برگزار خواهد شد.

گفتنی است علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه کتابخوانی و دریافت منبع مسابقه، باید حداکثر تا روز ۱۵ اسفندماه همزمان با روز درختکاری به کتابخانه های عمومی استان قم مراجعه کرده و آثار خود را به سامانه مسابقات نهاد کتابخانه های عمومی کشور به آدرس www.samakpl.ir ارسال نمایند

تایتل نوشته جدید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا