ورزشی

وزیر ورزش: مجموعه‌های ورزشی به باشگاه‌دار‌ان واگذار شود

به گفته وزیر ورزش و جوانان، باید در واگذاری پروژه‌ها مدیریت بهتری داشته باشیم و قبل از واگذاری نرخ‌گذاری کنیم و تعرفه داشته باشیم که ورزش گران نشود، مجموعه‌های ورزشی باید به کسانی واگذار شود که باشگاه‌دار باشند.

به  گزارش پایگاه خبری سلام بازار به نقل از خبرگزاری فارس  ، جهانبخش آرمان مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان امروز با حضور اعضای مجمع نمایندگان گیلان با سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفت‌وگو کردند.

سید حمید سجادی در این دیدار با اشاره به تلاش نمایندگان مجلس اظهار کرد: در وزارت ورزش و جوانان به دنبال تعامل بیشتر با نمایندگان مجلس هستیم و اینکه از زوایای مختلف نتایج کارها را ببینیم.

وی با اشاره به فعالیت نمایندگان مجلس در حوزه قانون‌گذاری افزود: از آنجا که نمایندگان مجلس در لایه‌های مختلف جامعه حضور دارند و مویرگی کارها را دنبال می‌کنند اطلاعات خوبی را به ما می‌دهند و با مشکلات حوزه ورزش و جوانان آشنا هستند.

وزیر ورزش و جوانان همچنین در خصوص پروژه‌های نیمه تمام کشور بیان کرد: اگر بخواهیم منتظر بمانیم تا بودجه دولتی برای تکمیل پروژه‌ها به ما داده شود شاید چندین سال زمان ببرد و سیاست ما این است که معطل بودجه دولتی نباشیم و از سرمایه‌گذاران استفاده کنیم که قانون در ماده ۲۷ دست ما را باز گذاشته است.

به گفته سجادی، باید در واگذاری پروژه‌ها مدیریت بهتری داشته باشیم و قبل از واگذاری نرخ‌گذاری کنیم و تعرفه داشته باشیم که ورزش گران نشود، مجموعه‌های ورزشی باید به کسانی واگذار شود که باشگاه‌دار باشند.

تایتل نوشته جدید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا