گردشگری

کشف ۱۶ میلیارد تومان اموال مسروقه در قم

فرمانده انتظامی استان قم از کشف ۸۳ فقره سرقت منزل در پی دستگیری ۱۷ سارق حرفه ای در قم خبر داد و گفت: ارزش اموال مسروقه برابر اعلام نظر کارشناسان ۱۶۰ میلیارد ریال اعلام شده است.

به گزارش پایگاه خبری سلام بازار،سید محمود میرفیضی اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در قم و شکایت مال باختگان به پلیس، با توجه به حساسیت موضوع، دستگیری عاملان این سرقت ها در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی و همچنین مأموران انتظامی کلانتری های سطح استان قرار گرفت.

وی گفت: در ادامه با بررسی جغرافیای جرم و انجام اقدامات پلیسی طی یک عملیات منسجم، ۱۷ عضو ۷ باند سرقت منزل شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی استان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان قم در ادامه افزود: متهمان برای انجام تحقیقات به پلیس آگاهی استان منتقل و در مواجهه با کارآگاهان در مجموع به ۸۳ فقره سرقت منزل اعتراف کردند.

میرفیضی با بیان اینکه ۱۰نفر از سارقان غیر بومی و ۷ نفر از آن ها بومی هستند، گفت: در بازرسی از منزل متهمان اقلام مسروقه شامل عتیقه جات، طلا و لوازم برقی منزل کشف شده است.

فرمانده انتظامی استان قم ارزش اموال مسروقه را برابر اعلام نظر کارشناسان ۱۶۰ میلیارد ریال اعلام کرد.

سردار میرفیضی در خاتمه از شهروندان خواست، ضمن رعایت هشدارهای پلیسی در صورت مشاهده تردد افراد مشکوک و ناشناس در محلات، سریعاً با شماره ۱۱۰ تماس و موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

تایتل نوشته جدید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا