ویژه ها

تلاش وزارت  راه و شهرسازی برای اتمام واحدهای مسکن مهر

وزیر راه و شهرسازی گفت: برنامه و بنایی برای افزایش قیمت مسکن مهر نداریم و تمام تلاش خود را برای اتمام واحدهای مسکن مهر به کار خواهیم گرفت.

 به گزاش پایگاه خبری سلام بازار، مهرداد بذرپاش گفت: ۲۲۰۰ واحد مسکن مهرهای که سالیان زیادی متقاضیان  آنها چشم انتظار بودند امروز به بهره برداری رسیده  و یکی از سیاست های ما در دولت اتمام پروژه های نیمه تمام است؛ بخشی از این پروژه های نیمه تمام  عمرانی مسکن مهر است که در قالب پروژه های نهضت ملی مسکن تحویل داده می شود.

 او  ادامه داد: برخی از واحدها متقاضیان آنها ۱۰ تا ۱۲ سال منتظر بودند و ما آنها را به بهره برداری رسانده ایم. از این ۲۲۰۰ واحد  ۶۶۶ واحد پروژه های شبیه مسکن ویلایی است که در سه طبقه  در متراژ ۱۰۰ متر بهره برداری می رسد.

وزیر راه وشهرسازی  گفت: تعدادی از واحدها باقی مانده که  هفته دولت در سال آینده به بهره برداری می رسد و در سال آینده هیچ واحد مسکن مهری  در هشتگرد باقی نمی ماند.

 او گفت: در سایر شهرها ۱۰ هزار واحد مسکن مهر در پردیس هفته آینده  افتتاح می شود. ۲۵۰۰ واحد هم  در مرحله  افتتاح است.

 بذرپاش  گفت: مبالغ ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان توسط  متقاضیان  ۱۰ سال پیش  پرداخت  شده بود  و با توجه به افزایش نرخ تورم قیمت ها رشد چشم گیری داشته که دولت از محل آورده خود این افزایش قیمت ها را تامین می کند.

او گفت: همه شهرهای زیر ۲۵ هزار  نفر  پروژه های ویلایی در حال ساخت  است  که حدود ۱۲۰۰ شهر است و در شهرهای جدید هم  هرجا که زمین وجود داشته باشد و اجازه دهد این پروژه ها  ساخته می شود، اما در جایی که زمین نداشته باشیم، پروژه ها به صورت آپارتمانی ساخته می شود.

بذرپاش  گفت: در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر هم زمین اجازه دهد اولویت ساخت پروژه های ویلایی است  و ساخت خانه های ویلایی جزو سیاست های ما است.

 او گفت: همه تلاشمان را برای اتمام مسکن مهر به کار می گیریم و تعداد زیادی از پروژه ها باقی مانده است که  سال آینده  تحویل می دهیم.

 وزیر راه وشهرسازی گفت: قیمت ها ثابت شده است و برنامه ای برای افزایش قیمت نداریم و اتمام پروژه ها از پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد تا ۲۰ درصد را در دستور کار خود قرار داده ایم.

تایتل نوشته جدید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا