اجتماعی و حوادث

 سامانه نسخه الکترونیک تأمین‌اجتماعی بدون هیچ‌گونه محدودیتی در حال خدمت‌رسانی است

سازمان تامین‌اجتماعی اعلام کرد: سامانه نسخه الکترونیک این سازمان پایداری کامل داشته و بدون هیچ‌گونه محدودیتی در حال خدمت‌رسانی است.

به گزارش  پایگاه خبری سلام بازار، سامانه نسخه الکترونیک به پایداری نزدیک به صددرصد رسیده است و حوزه فناوری سازمان تامین‌اجتماعی، در رصد ۲۴ ساعته این سامانه، هرگونه گزارش در مورد اختلال مقطعی احتمالی را نیز بلافاصله بررسی می‌کند و هیچ‌گونه نگرانی در مورد دسترسی پزشکان و مراکز دارویی و تشخیصی به این سامانه در ایام تعطیلات نوروزی وجود ندارد.

روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی به‌دنبال انتشار شایعاتی مبنی بر اختلال در سامانه نسخه الکترونیک این سازمان، تاکید کرد که همه سامانه‌های خدمات غیرحضوری از جمله سامانه نسخه الکترونیک این سازمان بدون هیچ‌گونه مشکلی در حال خدمت هستند و تجویز نسخه و ارائه دارو از طریق سامانه نسخه الکترونیک تأمین‌اجتماعی مطابق روال معمول در جریان است و گزارشی نیز مبنی بر اختلال در این سامانه دریافت نشده است.

همچنین با اتخاذ تدابیر لازم برای استمرار رصد لحظه‌ای سامانه‌های خدمات غیرحضوری سازمان تأمین‌اجتماعی، به‌ویژه سامانه‌های مربوط به نسخه‌نویسی و نسخه‌پیچی در ایام تعطیلات نوروز، هیچ‌گونه نگرانی در زمینه استمرار خدمات این سامانه‌ها وجود ندارد.

لازم به ذکر است؛ پزشکان و مسئولان مراکز درمانی، دارویی و تشخیصی کشور و همچنین همه هموطنان در صورت نیاز می‌توانند گزارش‌ها، انتقادات و پیشنهادات خود درباره همه خدمات سازمان تأمین‌اجتماعی از جمله سامانه نسخه الکترونیک را از طریق مرکز پاسخگویی و نظارت مردمی این سازمان با شماره ۱۴۲۰ اعلام و پیگیری نمایند.

تایتل نوشته جدید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا